Ostsime vigurvända ja tegime kanavokki

Ükspäev vedelesin facebookis ja nägin vegan grupis, et keegi kirjutas : Maximas kodutehnika -40% ja vahi selline juurviljaspiraalitaja ulme odav. Vahemärkusena - Ma ei ole vegan, seal grupis lihtsalt liigub palju huvitavaid tooteid ja retsepte. Otseloomulikult on ju mul ka seda masinat tarvis. Ja üldsegi on mul LIIGA palju asju tarvis. Kuidas küll end taltsutada?  😐
Maxima on kahjuks meist 20 kilomeetri kaugusel, aga õnneks ämmast nii pool kilomeetrit. Sten kupatas ema poodi. Vedas mul.

Järgmisel õhtul tõime vigurvända koju. Lasime kõik külmkapis olevad värsked kurgid vedrudeks ja spagettideks ja laastudeks. Vahva eks.
No ja et kisa ja kära oleks vähem , siis pean ma ju seda vigurvänta ka kasutama. Mis teha?
Hea küll, teeme kanavokki. Eee okei. Paprikat sellega viilutada ei saa, kana ka mitte. Selge , panen porgandit siis ka. Üritasin mis ma üritasin, aga porgandid on nii piitspeenikesed ja see asi mis seal mille külge porgand panna , see lihtsalt on mõeldud jämedamatele? köögiviljadele. Lõpuks siis peotäie porgandispagette ainult saingi. Ah ei olegi rohkem vaja, mõtlen endamisi.


Ma ei hakka mingit erilist retsepti siia kirjutama, mis seal ikka teha on , pane kanna pannile , lisa sibul, paprika ja siis munanuudlid, vala keev vesi peale kui vesi on aurustunud lisa porgand. Ma lisan porgandi viimasena ainult sellepärast, et see on täna mul nii peenikeseks masinaga tehtud ja keeduporgand ei ole üldse "minu tassike teed".  Aa, maitsestama peab ka, sool, pipar, tüümian ja sutsu chillit. Muidugi oleks võinud veidi iseloomu ka toidule anda ja valada sinna peale hoopis kookosepiima, aga minu täiesti tavaline Eesti mees ei oleks olnud vaimustatud prae ja magustoidu segust.
Ja palun

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Kuputatud juba 4 nädalat!

Kuputatud 2 nädalat

Ebausk segab elu